Contact

PARKEERMOGELIJKHEDEN

Parkeermogelijkheden vind je op Parking Kortrijk Weide of Parking Haven.

Voor de geldende tarieven van deze parkings: 

Tarieven Kortrijk Weide Tarieven Parking Haven

Oprijden op de betonstrook Kortrijk Weide is niet toegelaten. Laden en lossen gebeurt via de parking. Hou hiermee rekening voor het organiseren van een activiteit en informeer je leveranciers, eigen medewerkers en bezoekers.

 

Volledige reglement

CONTACTPERSONEN JC TRANZIT

Bert Nauwynck

Coördinatie

056 27 73 43

0473 86 28 41

Bert.Nauwynck@kortrijk.be

Jelle Stragier

Jeugdlokalen / Administratie / Regioverantwoordelijke Marke

056 27 73 45

0498 39 56 74

Jelle.Stragier@kortrijk.be

 

Femke Baptiste

Programmatie Kleuters & Kinderen / Verantwoordelijke Kortrijkse jeugdhuizen / Regioverantwoordelijke Heule, Heule-Watermolen & Sente 

056 27 73 46

0473 86 28 10

Femke.Baptiste@kortrijk.be

 

Bieke Vertriest

Speelruimte / Regioverantwoordelijke Rollegem & Kooigem

056 27 73 40

0498 90 94 32

Bieke.Vertriest@kortrijk.be

 
 

 

Martijn Deschutter

Verantwoordelijke verhuur

056 27 73 44 (op werkdagen van 15u-18u)

0491 86 66 90 (op werkdagen van (15u-18u)

Martijn.Deschutter@kortrijk.be

 

Lieselot Vanneste

Fuifcoach / Administratie / Regioverantwoordelijke Bissegem  

056 27 73 47

0491 86 66 63

Lieselot.Vanneste@kortrijk.be

 
 

 

 

Inge Nys

Logistiek medewerker

056 27 73 40

0473 86 29 70

Inge.Nys@kortrijk.be

 

Bert Dusselier

Jeugdwerkondersteuning / Programmatie tieners / Regioverantwoordelijke Bellegem & Kortrijk

056 27 73 49

Bert.Dusselier@kortrijk.be

 
 

 

Tim Samijn

Communicatie / Programmatie tieners / Regioverantwoordelijke Aalbeke 

056 27 73 48

0491 86 66 18

Tim.Samijn@kortrijk.be

Virtuele rondleiding 360 ° in JC Tranzit

Nelson Mandelaplein 17
8500
Kortrijk
056 27 73 40
Nu gesloten
15:00 - 18:00
Alles weergeven